فلاور باکس بتنی

فلاور باکس بتنی چیست + استعلام قیمت

یکی از انواع سازه‌های بتنی که برای زیباسازی فضاهای شهری کاربرد زیادی دارد، فلاور باکس بتنی (گلدان های بتنی)  است. فلاور باکس‌ها در محیط‌های شهری مثل پارک‌ها و در فضای سبز کنار اتوبان‌ها دیده می‌شوند و به‌نوعی صنعت ساخت‌و‌ساز شهری را با طبیعت پیوند می‌دهند. این گلدان‌های بتنی را می‌توان هم به‌صورت مستقل و هم به‌صورت ترکیبی بکار گرفت. 

 

امروزه فلاور باکس‌های بتنی بدلیل داشتن قیمت مناسب و برخورداری از ویژگی‌های زیبایی‌شناختی، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و در پروژه‌های مختلف زیباسازی شهری و محوطه‌سازی مجموعه‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت نیک تابان دز از تولید کنندگان باسابقه سازه‌های بتنی از جمله فلاورباکس‌ها است. در ادامه بیشتر با این سازه‌های بتنی تزئینی آشنا خواهید شد.

فلاور باکس بتنی چیست؟

فلاور باکس‌های بتنی، گلدان‌هایی هستند که از بتن ساخته می‌شوند و می‌توان از آن‌ها برای کاشت گل‌ها و گیاهان مختلف استفاده کرد. این باکس‌های بتنی در اشکال و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و برای زیباسازی فضای شهری، باغ‌ها، محوطه مجموعه‌های مسکونی و تجاری و غیره بکار می‌روند.

انواع فلاور باکس بتنی از نظر شکل ظاهری

فلاور باکس‌های بتنی، در طرح‌ها، اندازه‌ها و اشکال گوناگون تولید می‌شوند. به‌همین دلیل تنوع بالایی دارند و گزینه‌های مختلفی برای انتخاب، در دسترس است. تنوع مدل‌های فلاور باکس بتنی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که باتوجه به اندازه و محوطه‌ای که می‌خواهید این گلدان‌های بتنی را در آنجا قرار دهید، بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید، به‌نحوی که این باکس‌های بتنی، نمایی هماهنگ و یکپارچه با دیگر اجزای محیط ایجاد کنند. فلاور باکس‌های بتنی در انواع مختلف زمینی و دیواری و در اندازه‌ها و طرح‌های گوناگون، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه شما را با برخی از مدل‌های متداول گلدان‌های بتنی آشنا می‌کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.