قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دزفول

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی

دیوار پیش ساخته، نقطه عطف صنعت ساختمان‌سازی! از دوران دیوار‌های خشتی تا دوران دیوار‌های پیش ساخته بتنی هنوز آن‌قدری نگذشته است که این تحول در صنعت ساختمان‌سازی را فراموش کنیم. استفاده از این دیوار‌ها تأثیر زیادی در افزایش سرعت ساخت و کاهش هزینه تمام شده ساختمان دارند. پیمانکاران به دنبال مقرون‌ به‌ صرفه‌ترین قیمت دیوار هستند. این مقاله از شرکت نیک تابان دز اطلاعات کاملی درباره عوامل مؤثر بر قیمت دیوار پیش ساخته بتنی به شما خواهد داد.

عوامل تعیین کننده قیمت دیوار

فاکتور‌های مشخصی در نهایت بر قیمت دیوار بتنی تأثیرگذار هستند. هزینه مواد اولیه، هزینه حامل های انرژی و سوخت، هزینه لوازم و تجهیزات ماشین آلات صنعتی، هزینه حمل‌ونقل و هزینه نیروی انسانی از عوامل تعیین‌کننده بر قیمت دیوار پیش ساخته بتنی هستند.

1- هزینه حمل دیوار پیش ساخته

هزینه حمل مواد اولیه به شرکت نیز با دیگر هزینه‌های فرایند تولید جمع بسته می‌شود. مواردی مثل افزایش قیمت سوخت، افزایش قیمت لوازم‌ یدکی و میزان دسترسی به خودروهای باری بر قیمت حمل‌ونقل تأثیرگذار هستند.  علاوه بر این، مسافت حمل دیوار  از درب کارخانه به محل پروژه را نیز باید در نظر گرفته شود.

 

2- هزینه نیرو انسانی

نیروی انسانی بخش جدایی‌ناپذیر فرایند ساخت و نصب دیوار است. این هزینه را نیز باید به هزینه تمام شده ساخت دیوار اضافه کرد. مشاوران شرکت بتن سازی نیک تابان دز با درنظرگرفتن بودجه شما و در کمترین زمان پاسخگو سؤالات شما پیرامون خرید و قیمت دیوار و انواع قطعات پیش ساخته بتنی هستند. 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی 

دیوار پیش ساخته در کارخانه یا کارگاهی دور از سایت ساختمان‌سازی تولید و تا محل مورد نظر حمل می‌شود. دیوارهای پیش ساخته به دلیل مقاومت در شرایط آب‌وهوایی مختلف و کاربرد در نمای ساختمان محبوبیت زیادی دارند. با بالا رفتن محبوبیت و استفاده آسان دیوار های بتنی تولید کننده‌های مختلفی، دست به ساخت و تولید انبوه این دیوار زده‌اند؛ بنابراین بهترین راه برای انتخابی با کیفیت ارتباط با واحد فروش، و آگاهی از متریال استفاده شده و نحوه نصب و حمل آن است.این روزها بدلیل نوسان قیمتی شدید مواد اولیه قیمت دیوار پیش ساخته نیز تحت نوسان تغییر میکند، پس بهترین کار تماس با  واحد فروش و استعلام قیمت  روز دیوار پیش ساخته است.

انواع دیوار پیش‌ ساخته بتنی

انواع دیوار پیش ساخته بتنی به شرح زیر است:

خرید دیوار پیش ساخته بتنی 

خرید دیوار‌های آماده بخش بزرگی از دغدغه‌های مربوط به تأمین مواد اولیه و پیداکردن نیروی انسانی ماهر در فرایند ساختمان‌سازی را کاهش می‌دهند. علاوه بر این، تضمین کیفیت و افزایش سرعت از دلایل دیگر محبوبیت روزافزون این دیوار‌های آماده هستند. پیمانکاران برای اجرای پروژه‌های خود بودجه‌ بندی مشخصی دارند و کارفرمایان زیر بار پرداخت هزینه‌های مازاد بر قرارداد اولیه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روند. 

 

به همین دلیل مهمترین دل‌ مشغولی پیمانکار پیشبرد اهداف پروژه طبق یک بودجه‌ بندی مشخص است. شرکت نیک تابان دز، طراح و تولید‌کننده قطعات پیش ساخته بتنی، دیوار پیش ساخته بتنی را با بهترین  کیفیت و استانداردهای اجرایی تولید می‌کند. با مراجعه به وب سایت شرکت نمونه کارهای ما را مشاهده و جهت آگاهی از قیمت محصولات و هزینه ی حمل ونصب ‌همین امروز با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی اهواز

نیک تابان دز  تولید کننده قطعات پیش ساخته بتنی 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.